Členové Rady pro rozhlasové a televizní vysílání

Jméno Příjmení Členství od Funkce, od - do  
Milan Bouška Milan BOUŠKA 25.5.2021 místopředseda, 14. 6. 2021 více
dohnalkova Hana DOHNÁLKOVÁ 16.11.2020 více
jak Ladislav JAKL 1.4.2019   více
Jiří Janeček Jiří JANEČEK 25.5.2021   více
jehlicka Václav JEHLIČKA 30.6.2017   více
Lenka KRÁLOVÁ 9.6.2021  
Jiří MACEŠKA 25.6.2021 místopředseda, 14. 6. 2021
mencl Václav MENCL 25.5.2021 předseda, 14. 6. 2021 více
novak Daniel NOVÁK 25.5.2021   více
petrov Vadim PETROV 18.3.2019   více
Marta Smolíková Marta SMOLÍKOVÁ 25.5.2021 více
sincl Ladislav ŠINCL 1.7.2017   více
zverinova Dagmar ZVĚŘINOVÁ 27.7.2015 místopředsedkyně, 18.5.2021 více