Členové Rady pro rozhlasové a televizní vysílání
Stav ke dni: 16. 11. 2020

Jméno Příjmení Členství od Funkce, od - do  
bezouska Martin BEZOUŠKA 24.5.2015 místopředseda, 2.6.2015 více
Hana DOHNÁLKOVÁ 16.11.2020 více
jak Ladislav JAKL 1.4.2019   více
jaklova Dana JAKLOVÁ 24.5.2015   více
jehlicka Václav JEHLIČKA 30.6.2017   více
krejci Ivan KREJČÍ 24.5.2015 předseda, 2.6.2015 více
mencl Václav MENCL 24.5.2015 místopředseda, 27.7.2015 více
Radka Nastoupilová (Burketová) Radka NASTOUPILOVÁ (BURKETOVÁ) 24.5.2015   více
novak Daniel NOVÁK 24.5.2015   více
petrov Vadim PETROV 18.3.2019   více
polednicek Marek POLEDNÍČEK 24.5.2015 místopředseda, 1.9.2020 více
sincl Ladislav ŠINCL 1.7.2017   více
zverinova Dagmar ZVĚŘINOVÁ 27.7.2015   více
bývalí členové Rady od roku 1992 >>